Wydarzenie

Nazwa imprezy: XIV Rotariańska Majówka Lotnicza
Kategoria imprezy: Technika/Militaria
Miejsce imprezy: Olsztyn, ul. Sielska 34, Lotnisko Olsztyn-Dajtki
Data i godzina: 20.05.2018, od 10:00
Organizator: Rotary Club Olsztyn, Aeroklub Warmińsko-Mazurski
Kontakt:
[ pokaż dane kontaktowe ]
Strona www: www.facebook.com/events/421476971648241/
Dodane przez: Serwis konik.pl (4995) StarStarStarStarStar
Poinformuj znajomych:

Opis imprezy

Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn wspólnie z Aeroklubem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, organizuje już XIV-tą Rotariańską Majówkę Lotniczą, która odbędzie się dnia 20 maja 2018 r. w godzinach 10.00-18.00.

Impreza o charakterze rodzinnego pikniku rekreacyjnego organizowana jest z myślą o mieszkańcach Olsztyna i regionu. Na scenie „majówki” wystąpią zespoły artystyczne z naszego regionu, strażacy dadzą pokaz swojej profesjonalnej sprawności, a policjanci z olsztyńskiego garnizonu zorganizują pokaz sprzętu i działań. Wytwórcy rękodzielnicy zaprezentują swoje wyroby, a specjaliści od kuchni popiszą się swoimi dziełami kulinarnymi. Majówka to także atrakcje lotnicze, wystawy samolotów, pokazy modeli latających - gratka dla miłośników lotnictwa.

Rotariańska Majówka Lotnicza to przede wszystkim akcja charytatywna mająca służyć pozyskaniu środków na statutową działalność klubu Rotary Olsztyn. W tym roku całkowity dochód zostanie przekazany na Fundusz Stypendialny którego celem jest wspieranie najzdolniejszej (często potrzebującej) młodzieży z naszego regionu. Rokrocznie imprezę odwiedza kilka tysięcy mieszkańców i wydarzenie te już na stałe wpisało się w kalendarz imprez rekreacyjnych w mieście.

Informacje dodatkowe

  • Atrakcje dla dzieci
  • Wydarzenie wojewódzkie

Mapa miejsca imprezy

Zdjęcia imprezy

Kliknij w miniaturę aby powiększyć zdjęcie

Data dodania imprezy 17.05.2018
Inne wydarzenia dodane przez użytkownika
Liczba odwiedzin: 291 Poleć znajomemu