Wydarzenie

Nazwa imprezy: Wiosenne Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych
Kategoria imprezy: Jarmarki/Targi
Miejsce imprezy: Lublin, Grodzka 5a
Data i godzina: 27.04.2019, od 12:00 - 28.04.2019
Organizator: Warsztaty Kultury
Kontakt:
[ pokaż dane kontaktowe ]
Strona www: Grodzka
Dodane przez: Warsztaty Kultury (7) Star
Poinformuj znajomych:

Opis imprezy

Wiosenne Sprawunki (27-28 kwietnia 2019) to druga edycja Targów Rzeczy Wyjątkowych, czyli wydarzenia dedykowanego twórczości lubelskich projektantów. Po raz kolejny spotkamy się w Warsztatach Kultury, gdzie przed sezonem letnim będzie można odświeżyć swoją garderobę, wyposażyć się w unikatowe gadżety – ułatwiające życie, lub przynajmniej je uprzyjemniające, wziąć udział w warsztatach i dyskusjach oraz oczywiście znaleźć niepowtarzalne upominki dla najbliższych. Właśnie rusza nabór wystawców.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy „lubelskich kreatywnych” – twórców, projektantów, rzemieślników, artystów i wszystkich tych, którzy stoją za powstaniem unikatowych przedmiotów i usług. Nie ograniczamy asortymentu do wybranych branż czy kategorii produktów, ale tym razem szczególne miejsce przewidujemy dla projektantów mody i akcesoriów, co ma bezpośredni związek z połączeniem sił z akcją Fashion Revolution. Na całym świecie 24. kwietnia obchodzony jest bowiem Fashion Revolution Day, który służy przypominaniu o wyzwaniach takich jak podnoszenie standardów produkcji ubrań oraz pokazywaniu dobrych przykładów w tej dziedzinie.

Wiosenne Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych to także kolejna próba mapowania i sieciowania lubelskiego sektora kreatywnego, aby jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby i móc go skutecznie wspierać i promować na arenie nie tylko lokalnej. Będzie to przestrzeń do wymiany doświadczeń i poznanie kreatywnych ludzi, którzy są z tego samego regionu.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych – Jak wziąć udział jako wystawca?

Zapisy: zgłoszenia przyjmujemy do 7 kwietnia 2019 za pomocą formularza zgłoszeniowego on-line.

Warunkiem uczestniczenia w wydarzeniu są łącznie dwa kryteria: potwierdzenie ze strony Warsztatów Kultury o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu oraz wniesienie opłaty za uczestnictwo w wydarzeniu “Sprawunki” w wysokości 50,00 zł.

Regulamin udziału w sprawunkach

 

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych – informacje dla kupujących

Kiedy: 27-28 kwietnia 2019, godz. 12.00-18.00

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie – w dwóch kamienicach przy ul. Grodzkiej 5a i 7, w samym sercu lubelskiego Starego Miasta

Wstęp wolny

Informacje dodatkowe

  • Wydarzenie lokalne

Mapa miejsca imprezy

Zdjęcia imprezy

Kliknij w miniaturę aby powiększyć zdjęcie

Data dodania imprezy 26.03.2019
Inne wydarzenia dodane przez użytkownika
Liczba odwiedzin: 179 Poleć znajomemu