Wydarzenie

Nazwa imprezy: DNI SGGW 2018
Kategoria imprezy: Okolicznościowe
Miejsce imprezy: Warszawa, Kampus SGGW
Data i godzina: 18.05.2018, od 11:00 - 19.05.2018
Organizator: SGGW
Kontakt:
[ pokaż dane kontaktowe ]
Strona www: www.sggw.pl
Dodane przez: Serwis konik.pl (4995) StarStarStarStarStar
Poinformuj znajomych:

Opis imprezy

Każdego roku w połowie maja Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego organizuje na terenie kampusu Dni SGGW. W trakcie pikniku jaki organizujemy dla mieszkańców Warszawy i okolic oraz kandydatów na studia w naszej uczelni odbywa się wiele pokazów i imprez towarzyszących. Tegoroczne Dni SGGW organizowane pod patronatem Wydziału Zastosowań Informatyki i Matematyki odbędą się 18 i 19 maja (piątek i sobota). W trakcie Dni SGGW zaprezentują się wszystkie wydziały, koła naukowe, organizacje studenckie, zespoły artystyczne oraz inne jednostki organizacyjne pracujące na rzecz studentów i pracowników naukowych SGGW.

Odwiedzający w tych dniach naszą uczelnię będą mogli nie tylko oglądać stoiska wydziałowe, ale także wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez studentów. Na centralnym placu uczelnianego kampusu odbędzie się mnóstwo pokazów. Zarówno dzieci jak i dorosłych zapraszamy do mini zoo, na pokazy wielu różnych zwierząt i roślin.

Najważniejszym punktem obchodów Dni SGGW jest nadanie tytułu Doktora Honoris Causa osobom zasłużonym dla uczelni. W tym roku otrzymają go prof. dr hab. Andrzej Pisula oraz prof. dr hab. inż. Czesław Waszkiewicz.

Relacje „na żywo” z uczelnianego święta przeprowadzi w tym roku Radio Dla Ciebie oraz Akademickie Radio Kampus

W trakcie Dni SGGW uczelnia organizuje konkurs „Start po indeks”, w którym wezmą udział tegoroczni maturzyści. Uczestnicy konkursu napiszą testy z wybranego przedmiotu (biologia, chemia, matematyka, geografia). dwanaście osób – zdobywcy pierwszych trzech miejsc z poszczególnych przedmiotów – otrzyma indeksy Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Informacje dodatkowe

  • Atrakcje dla dzieci
  • Kuchnia regionalna i tradycyjna
  • Wstęp bezpłatny
  • Wydarzenie lokalne

Mapa miejsca imprezy

Zdjęcia imprezy

Kliknij w miniaturę aby powiększyć zdjęcie

Data dodania imprezy 15.05.2018
Inne wydarzenia dodane przez użytkownika
Liczba odwiedzin: 303 Poleć znajomemu