Wydarzenie

Nazwa imprezy: Dni Gminy Poraj 2018
Kategoria imprezy: Okolicznościowe
Miejsce imprezy: Poraj, OSWiR w Jastrzębiu, ul. Zielona 24 
Data i godzina: 13.07.2018, od 15:00 - 15.07.2018
Organizator: Urząd Gminy Poraj, GOK w Poraju, Stowarzyszenie "Marina Poraj"
Kontakt:
[ pokaż dane kontaktowe ]
Strona www: www.facebook.com/events/1945238835486713
Dodane przez: Serwis konik.pl (4995) StarStarStarStarStar
Poinformuj znajomych:

Opis imprezy

GWIAZDORSKIE DNI GMINY PORAJ!

13, 14 i 15 lipca, to będą trzy wyjątkowe dni dla mieszkańców Gminy Poraj i dla naszych Gości. Ten lipcowy weekend należeć będzie do gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Jak zwykle organizatorzy: Urząd Gminy Poraj, Gminny Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie "Marina Poraj", dołożyli starań, by nad porajski Zalew ściągnąć Super Gwiazdy!

Piątek (13 lipca) - pierwszy dzień należy do zdobywającego coraz większą popularność – szantowiska. Muzyka żeglarska i teren "Mariny Poraj" – to najlepszy duet inaugurujący Dni Gminy Poraj.

Sobota (14 lipca) - na scenie rozstawionej przy Ośrodku Sportów Wodnych i Rekreacji w Jastrzębiu zaśpiewa dla nas Gwiazda muzyki reggae – Kamil Bednarek – przyjaciel Gminy Poraj, który wystąpił u nas już w 2012 roku. Jako debiutujący Artysta już wtedy udowodnił, że jest niesamowicie utalentowany i ma doskonały kontakt z publiką. Pamiętacie jaka wówczas była burza? Kamil i jego fani czekali cierpliwie aż pogoda się uspokoi, by zacząć energetyczny koncert. Było mega! Na pewno w tym roku nie będzie inaczej.

Niedziela (15 lipca) – na scenie plenerowej wystąpią legendy polskiej muzyki rozrywkowej: Beata Kozidrak i Bajm oraz Kuba Sienkiewicz. Ilość wylansowanych przez lata przebojów na liście każdego z tych Artystów jest bardzo długa. Ich występy chcemy dedykować kilku pokoleniom, które wychowały się na ich muzyce.

Prócz Gwiazd estrady, jak zwykle nasi lokalni, sprawdzeni wykonawcy: dzieci, młodzież i dorośli. Pamiętacie jak w 2017 roku Sylwia Majchrzak rozgrzewała publiczność przez występem Zenka Martyniuka? A dziewczyny z zespołu "Plus Minus" "kupiły" publikę utworem z musicalu Chicago, wykonując go tuż po występie zespołu "FEEL"? Legendarny zespół VOX wówczas zachwycił się występem naszej "Szalonej Piątki Plus". Tak było w 2017 roku. 

Mamy nadzieję, że wzorem lat poprzednich, od strony finansowej, Dni Gminy Poraj, imprezę która przez lata funkcjonowania stała się rozpoznawalną marką w Regionie, wesprą sponsorzy. Przygotowaliśmy dla nich atrakcyjne pakiety sponsorskie i liczymy, że ich odpowiedź będzie pozytywna. Mamy nadzieję, że nie zniechęcili się jeszcze do wspierania kultury w Gminie Poraj po wylanym na nas w internecie hejcie. Bo Dni Gminy Poraj, to nie tylko finanse publiczne, to również ogromne wsparcie firm i instytucji, i to dzięki nim to przedsięwzięcie może mieć tak atrakcyjny program. Pamiętajmy o tym. 

Impreza jak zwykle NIE JEST biletowana, wbrew krążącym w internecie opiniom, a które pojawiły się za sprawą nierzetelnych informacji, nie pochodzących od organizatorów imprezy. Wygenerował je pewien fejkportalik, który tworząc na swoim Facebooku wydarzenie DNI GMINY PORAJ, chce „podpiąć się" pod tę imprezę i nabić sobie za jej sprawą jak najwięcej lajków i wejść na ów fejkportalik. Tego typu działania jako prawdziwi organizatorzy DNI GMINY PORAJ oceniamy jako niskie i żenujące. 
Szanowni Państwo, tylko z oficjalnych stron i profili Urzędu Gminy Poraj i GOK-u dowiecie się jakie jeszcze niespodzianki przygotowujemy dla Was na Dni Gminy Poraj. Prosimy, omijajcie "szerokim łukiem" fejkowe strony, które wywęszyły szansę na dobrze zarabiającego newsa.

Informacje dodatkowe

  • Atrakcje dla dzieci
  • Integracja międzypokoleniowa
  • Program artystyczny
  • Wstęp bezpłatny
  • Wydarzenie powiatowe
  • Wydarzenie wojewódzkie

Mapa miejsca imprezy

Zdjęcia imprezy

Kliknij w miniaturę aby powiększyć zdjęcie

Data dodania imprezy 25.06.2018
Inne wydarzenia dodane przez użytkownika
Liczba odwiedzin: 449 Poleć znajomemu